"Jeżeli otrzymałeś czegoś więcej niż inni, w postaci dobrego zdrowia, uzdolnień,
energii, sukcesów, radosnego dzieciństwa, harmonijnej atmosfery domowej,
nie traktuj tego jako oczywiste.
Należysz do ludzi szczęśliwych, a zatem powołany jesteś, aby wiele ofiarować innym...”
Albert Schweitzer


•Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - http://www.oifp.eu/pl/
•Polskie Radio Białystok - http://www.radio.bialystok.pl/
•TVP 3 Białystok - http://bialystok.tvp.pl/
•Białystok 24 - https://bia24.pl/
•Białystok online - http://www.bialystokonline.pl/
•Grube Media - www.grube.media
•Obcasy Podlasia - http://www.obcasypodlasia.pl/
•HPG Promotion Group - http://hpg.net.pl/
•Bstok.pl - https://www.bstok.pl/
•Wydział Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku - http://www.umb.edu.pl/wnoz
•Klinika Rehabilitacji Dziecięcej z Ośrodkiem Wczesnej Pomocy Dzieciom Upośledzonym „Dać Szansę”, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - https://www.umb.edu.pl/wnoz/klinika-rehabilitacji-dzieciecej
•Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej, Wydział Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku - http://www.umb.edu.pl/index.php?s=2711
•Urząd Miejski w Białymstoku - http://www.bialystok.pl/
Departament Spraw Społecznych, Urząd Miejski w Białymstoku - http://www.bialystok.pl/pl/kontakt
•Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych, Urząd Miejski w Białymstoku -http://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/bialystok_obywatelski/centrum_wspolpracy_organizacji_p/
•Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych - http://www.owop.org.pl
•POZYTywka - https://www.facebook.com/POZYTYwka-652876788434505/
•faniMani.pl https://fanimani.pl/prosalute/
•Allegro Charytatywni https://charytatywni.allegro.pl/cele?charityOrganizationId=2116
•Agapit- http://agapit.pl/
•Alfa Centrum Białystok -http://www.alfacentrum.com.pl/ 
•Atrium Biała - www.atrium-biala.com
•Archidiecezja Białostocka - https://archibial.pl/
•B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - www.bdart.pl
•Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne Sp. z o.o.- www.bukovina.pl
•Centrum Reklamy Angel S.C. - http://www.angel.info.pl/
•Chochołowskie Termy Sp. z o.o. - https://www.chocholowskietermy.pl/
•Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - https://www.taniaksiazka.pl/
•Gourmet Foods sp. z o.o. - Dilmah|Saquella|Fabbri - http://www.dilmah.pl/
•Dr Irena Eris - http://drirenaeris.com/
•Drukarnia Duchno Teresa Duchnowska - https://mapa.targeo.pl/duchno-teresa-duchnowska-15-501-bialystok~11479823/przedsiebiorstwo-firma/adr...
•Drukarnia Inter Druk - http://interdruk.pl/pl/
•Dział Penitencjarny Aresztu Śledczego w Białymstoku, https://www.sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-w-bialymstoku
•Fotkom - http://www.fotkom.com.pl/
•Galaktyka Sp. z o. o.- www.galaktyka.com.pl
•Galeria Jurowiecka - www.galeriajurowiecka.com.pl
•Gamma Sp. z o.o. - www.gammapapier.pl
•Księgarnia Natuli- www.natuli.pl
•Kwiaciarnia Róża &Bez - https://m.facebook.com/RozaiBezBialystok/
•Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu - http://liceum-plastyczne.pl/
•Lobos Sp. z o.o. Felmer Investments Sp. z o.o.- https://lobos.promo  
•MEDIA Sp. z o.o. - http://media.net.pl/
•OUTLET Białystok - www.outlet-bialystok.pl
•Pharma C Food Sp. z o.o. - https://www.pharmacf.com.pl/
•Prezenty.pl- https://www.prezenty.pl/
•Transgourmet Polska Sp. z o.o., Selgros Cash&Carry - www.selgros.pl
•Tuls s.c./ Teczkoland.pl - http://teczkoland.pl/
•Unisan - http://www.unisan.eu/pl/
•Wydawnictwo Bis - http://www.wydawnictwobis.com.pl/
•Wydawnictwo Czarna Owca - www.czarnaowca.pl
•Wydawnictwo Czarne - https://czarne.com.pl/
•Wydawnictwo Galaktyka - https://www.galaktyka.com.pl/
•Wydawnictwo Jaguar- http://wydawnictwo-jaguar.pl/
•Wydawnictwo Literackie Kraków - https://www.wydawnictwoliterackie.pl/
•Wydawnictwo Novae Res. Zaczytani Sp. z o.o. - https://novaeres.pl/
•Wydawnictwo Ossolineum - www.wydawnictwo.ossolineum.pl
•Wydawnictwo RM Sp. z o.o. - http://www.rm.com.pl
•Wydawnictwo VIA NOVA - www.vianova.com.pl
•Wydawnictwo Videograf S.A. - https://videograf.pl/
•Wydawnictwo Znak - https://www.wydawnictwoznak.pl/
•Wydział Architektury Politechniki Białostockiej oraz Samorząd Studencki WA https://wa.pb.edu.pl/studenci/samorzad-studencki-wa/
•Zakład Poligraficzny Buniak Druk s.c. J. Buniak, W. Buniak, D. Buniak http://www.buniak-druk.pl/
•Zamek Królewski na Wawelu, Państwowy Zbiór Sztuki - https://www.wawel.krakow.pl/pl/
•Zespół Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa w Białymstoku - http://zst.bialystok.pl/