· od października 2017 -  Zakręcona akcja - polegająca na zbieraniu plastikowych nakrętek z opakowań, po napojach, detergentach lub innych artykułach spożywczych. Zysk uzyskany z ich sprzedaży będzie przeznaczony dla podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej z Ośrodkiem Wczesnej Pomocy Dzieciom Upośledzonym „Dać Szansę” oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "Odrobina Radości" przy Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej im. dr Ireny Białówny w Białymstoku - Współorganizacja z Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB.

· styczeń luty 2018 - Akcja zbiórki artykułów do prowadzenia terapii zajęciowej z pacjentami Kliniki Psychiatrii UMB - Współorganizacja z Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB.

· od marca 2018 - Akcji zbiórki karmy dla psów ze schroniska w Białymstoku - Współorganizacja z Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB.

· od marca 2018 - rozpropagowanie akcji pomocy dla Marcela i jego rodziny (zbiórka funduszy na leczenie) - Współorganizacja z Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB.

· od marca 2018 - rozpropagowanie akcji pomocy dla Zuzi Kretowicz, córki absolwentki Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB (zbiórka funduszy na leczenie) - Współorganizacja z Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB.

· Dzień Dziecka w Klinice Rehabilitacji Dziecięcej 2018 - obdarowanie pacjentów Kliniki podarunkami.

· od czerwca 2018- aukcja charytatywna - na Charytatywni Allegro w celu pozyskania środków na zakup kolejnych partii leku  dla dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej Ośrodkiem Wczesnej Pomocy Dzieciom Upośledzonym „Dać Szansę”, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

· 25 października 2018 - Koncert Charytatywny Na Rzecz Walki z Dystrofią Mięśniową w celu pozyskania środków na zakup kolejnych partii leku  dla dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej Ośrodkiem Wczesnej Pomocy Dzieciom Upośledzonym „Dać Szansę”, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

· 25 października 2018 - Koncert Charytatywny Na Rzecz Walki z Dystrofią Mięśniową w celu pozyskania środków na zakup kolejnych partii leku dla dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej Ośrodkiem Wczesnej Pomocy Dzieciom Upośledzonym „Dać Szansę”, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

· październik 2018/maj 2019 - VII edycja Zakręconej akcji - polegającej na zbieraniu plastikowych nakrętek z opakowań, po napojach, detergentach lub innych artykułach spożywczych. Zysk uzyskany z ich sprzedaży będzie przeznaczony na terapię dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej z Ośrodkiem Wczesnej Pomocy Dzieciom Upośledzonym „Dać Szansę” oraz Stowarzyszenia Pro Salute.

· październik 2018 – wsparcie wspólnie z Centrum Wolontariatu Wydziału Nauk o Zdrowiu UMB akcji Fundacji „Redemptoris Missio” - CZARY MARY OKULARY. Akcja pomocy mieszkańcom Afryki – zbiórka okularów z oprawkami.

· październik 2018 - Akcja zbiórki artykułów do prowadzenia terapii zajęciowej z małymi pacjentami Dziennego Oddziału Psychiatrycznego UDSK.

· listopad-grudzień 2018 - PACZKA OD MIKOŁAJA - pomoc w organizacji Świąt Bożego Narodzenia najbardziej potrzebującym pracownikom i emerytom UMB.

· listopad 2018 – styczeń 2019 – akcja bicia rekordu długości łańcucha choinkowego z papieru dla dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB. Idea bicia rekordu to zadanie symboliczne - ma pokazać dzieciom z dystrofią, że nie są samotne w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach którzy są z nimi, którzy wierzą w nich, są dla nich wsparciem i którzy też podejmują trud walki, może nie z nieuleczalną chorobą, ale z dużym wyzwaniem, jakim jest stworzenie możliwie jak najdłuższego łańcucha - w ten sposób chcemy dać im sygnał, że jak nam uda się zmobilizować dużo osób do zrobienia długiego łańcucha, to oni dadzą radę walczyć z chorobą.